Moderní programování – učebnice pro pokročilé

Kód: 9039517

Úplný název:

Moderní programování – učebnice pro pokročilé (Vystavěl Radek):

Autor a popis:

Vystavěl Radek, moderníProgramování, 150 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
213 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Učebnice pro pokročilé je třetím dílem série učebnic Moderní programování, která s využitím současné vývojové platformy .NET a programovacího jazyka C# uvádí čtenáře do světa dnešního programování.
Kniha se tématicky zabývá dvěma velkými celky, pokročilými technikami objektově orientovaného programování a vytvářením databázových aplikací. Vyložena jsou témata jako dědičnost, polymorfismus a rozhraní. Vysvětleny jsou základní principy ukládání dat v relačních databázích a různé přístupy k tvorbě databázových aplikací včetně zajímavé technologie LINQ.
Publikace je mimořádná svou jasností výkladu obtížných témat. Výklad vždy vystihuje to, co je důležité, zdůrazňuje možná problémová místa. Díky této knize se již nemusíte pracně prokousávat mnohasetstránkovými publikacemi, abyste porozuměli podstatě programování databází na platformě .NET/C#!
Kniha je určena především k výuce programování na středních a vysokých školách. Poněvadž byla připravována mj. pro studenty studující dálkově, je vhodná také k samostudiu. Výklad je pozvolný, krok za krokem, od čtenáře se předpokládá určitá orientace v programování na platformě .NET/C#, získaná např. studiem učebnice pro středně pokročilé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní programování – učebnice pro pokročilé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní programování – učebnice pro pokročilé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní programování – učebnice pro pokročilé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní programování – učebnice pro pokročilé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní programování – učebnice pro pokročilé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Moderní programování – učebnice pro pokročilé