Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle

Kód: 2550149

Úplný název:

Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 64 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Netradiční módní doplněk může pozvednout i ten nejjednodušší oděv a proměnit ho v opravdu šarmantní obleček. Tato knížka nabízí řadu nápadů, jak zužitkovat zbytky stužek, látek, přízí, knoflíků, korálků, flitrů apod. a vytvořit z nich úplně nové originální šperky, luxusní brože či netradiční ozdobné přívěsky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Módní doplňky - brože, přívěsky a drobné šperky - Originální nápady snadno & rychle