Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době

Kód: 9056341

Úplný název:

Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době (Diestler Radek):

Autor a popis:

Diestler Radek, Regionall, 288 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

MODRÁ A BÍLÁ, KLUCI JEDEM je kniha určená všem příznivcům hokeje, zejména pak hokeje plzeňského. 44 hokejistů zvučných jmen, kteří za dobu své hokejové kariéry strávili několik sezón v Plzni, vypráví svůj sportovní a životní příběh. Protagonisty knihy se mimo jiné stal Bohuslav Ebermann, Marek Sýkora, Vladimír Bednář, Martin Straka, Jaroslav Špaček, Milan Razým…. V historii hokeje je pořád co vyprávět, o čem mluvit, co objevovat - což autor knihou vrchovatě dokazuje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Modrá a bílá kluci jedem...- 44 vyprávění plzeňských hokejistů o sobě, hokeji a době