Moje cesta za Scarlett

Kód: 8757941

Úplný název:

Moje cesta za Scarlett (Samková Klára A.):

Autor a popis:

Samková Klára A., Blinkr, 120 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (196 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Na český knižní trh se vrací bestseller, který vyšel poprvé v roce 1994. Autorka vykonala v době, kdyby byla stážistkou v Kongresu Spojených států, zcela autentickou cestopisnou pouť po stopách Scarlett O´Hara, hrdinky slavného románu Jih proti Severu spisovatelky Margaret Mitchellové. Byla to nejmilovanější knížka jejího mládí. Tím si splnila velký sen. Román Jih proti Severu, který vyšel poprvé v roce 1936, je nejpublikovanějším, nejpřekládanějším a nejprodávanějším literárním dílem na světě po Bibli.
Útlý cestopis Kláry A. Samkové vyšel poprvé v roce 1994, byl okamžitě rozprodán, stal se bestsellerem, nyní vychází opět po 20 letech. Na jeho textu nemuselo být změněno prakticky ani jediné slovo. Půvabný popis dobrodružného putování po stopách příběhu z 19. století Amerikou 20. století, místy jakými jsou Jonesboro, Atlanta, Macon, Fayetville atd., má obrovský náboj lásky k nesmrtelnému dílu, jeho hlavní postavě (která je téměř autentická) a zážitků s americkou současností. Klára A. Samková je známou a populární advokátkou, ovšem její literární esprit vzbuzuje otázku - sakra, proč se ta ženská neživí jenom psaním…
Upozornila na sebe mj. také knížkami Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu (bedekr rozvodovým řízením), cestopisem Po Evropě s maminkou, knížkou blogů Píšu, takže žiju, závažnou studií Romská otázka - psychologické příčiny sociálního vyloučení Romů (vyšla i v angličtině), a publikací Falešný asistent na křídlech parlamentu o příběhu mystifikátora Lukáše Kohouta.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje cesta za Scarlett do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje cesta za Scarlett.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje cesta za Scarlett (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje cesta za Scarlett bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje cesta za Scarlett doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Moje cesta za Scarlett