Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy

Kód: 7391463

Úplný název:

Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy (kol.): Auta, lode, letadla

Autor a popis:

Slovart, 96 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Auta, Lodě, Letadla, Jako blesk, Nákladní auta, Rychlá pomoc, Stavební stroje a Zemědělské stroje, to je soubor osmi knížek s tvrými listy umístěnými v praktickém kufříku, které tvoří chytrou knihovničku, ze které se mohou děti učit. Jsou plné barevných obrázků dopravních prostředků, které dítě podnítí k tomu, aby se zajímalo o svět techniky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro předškoláky / Moje chytrá knihovnička - Auta, Lodě, Letadla - Obsahuje 8 knížek s tvrdými listy