Moje nejmilejší psí historky

Kód: 7384351

Úplný název:

Moje nejmilejší psí historky (Herriot James):

Autor a popis:

Herriot James, Baronet, 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato překrásně ilustrovaná knížka obsahuje deset nejoblíbenějších příběhů o psech podle vlastního výběru Jamese Herriota - nejslavnějšího veterináře. Všechny již byly dříve vydány v českém jazyce jako součást jeho jiných vyprávění, některé v poněkud jiné podobě. V nové, původní, rozkošné předmluvě vypráví autor o svých vlastních psech, beaglovi Samovi, teriéru Bodiem a dalších milovaných zvířatech.
Z následujících okouzlujících stran živě vystupují věrohodně popsané charaktery Jocka, který se za žádných okolností nevzdává boje o svou pozici psí jedničky, Brandyho s jeho nutkáním prozkoumávat odpadkové koše a dalších výrazných psích individualit. Ve výběru však najdeme i něžné příběhy opuštěných psů, kteří získali nový domov a novou naději jako zlatý retrívr Roy, i příběhy o důležitosti psů pro život osamělých stárnoucích lidí. Nevyhnutelně zde jsou i tři příběhy o pekingském palácovém psíku Tricki Woo, Herriotovu oblíbenci - jak v knihách tak ve filmu a televizi.
Ilustrace Lesley Holmes vystihují nejen charakter každého ze psů ale také dokumentují krásnou yorkshirskou krajinu, v níž James Herriot žil a v níž se jeho příběhy odehrávají.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje nejmilejší psí historky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje nejmilejší psí historky .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje nejmilejší psí historky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje nejmilejší psí historky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje nejmilejší psí historky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura