Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů)

Kód: 7529438

Úplný název:

Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů) (Piroddiová Chiara): Montessori: Svět úspěchů

Autor a popis:

Piroddiová Chiara, Slovart, 64 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Kolik květin si zasadil jezevec Pepa? Rozluští bobr Bobeš hádanku s číslicemi? Vejdou se všechna zvířátka do autobusu? A kolik pater chybí mrakodrapům? Cvičení a hry rozvíjejí na základě principů montessori pedagogiky kognitivní funkce malých dětí. Kniha se zábavnými aktivitami pro první krůčky ve světě čísel. Kniha se spoustou úžasných samolepek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro předškoláky / Moje první kniha plná čísel se spoustou úžasných samolepek (Montessori: Svět úspěchů)