Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom

Kód: 2044023

Úplný název:

Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom (kol.): Omalovánky a deník děťátka v jednom

Autor a popis:

Mladá Fronta, 96 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Narození miminka a jeho první krůčky na tomto světě jsou jedinečnými chvílemi pro celou rodinu. V této originální knize můžete shromáždit a uchovat své vzpomínky, obrázky a pocity z prvních tří let života vašeho děťátka, abyste se ke šťastným okamžikům mohli kdykoli vrátit. Dostatek prostoru je věnováno i k zaznamenání různorodých informací a údajů a k vložení prvních ultrazvuků, fotografií maminky v těhotenství i děťátka po jeho narození. Součástí je také papírová obálka na první vlásky, volné místo k otisknutí prstíků a chodidel a spousta dalších možností kreativního vyžití. Každá strana je navíc vyzdobena nádhernými ilustracemi arabesek, květin i zvířat, které můžete vybarvit podle svého, abyste tento drahocenný deník plný vzpomínek udělali ještě krásnějším a osobnějším.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom