Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se

Kód: 8688091

Úplný název:

Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se (kol.): Od semen po sklízen - jak vytvorit krásnou zahradu a tešit se z bohaté úrody

Autor a popis:

Readers Digest Výběr, 288 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
340 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ať už jste zkušený zahrádkář, anebo úplný začátečník, publikace MOJE ZELENINOVÁ ZAHRÁDKA vám poradí, jak si správně vybrat a úspěšně vypěstovat ty nejvhodnější plodiny. Zkušené autorky vás povedou krok za krokem. Začnete návrhem své zahrádky a poté přípravou půdy na pěstování. Šťavnatá rajčata, voňavé jahody, křehoučký salát - nic na světě se nevyrovná čerstvé, vlastnoručně vypěstované zelenině. Zvládnete techniky předpěstování sazenic, jejich setby i přesazování, ale také základy správného zalévání a hnojení. Nakonec se dozvíte, kdy je správný čas na sběr plodů vaší práce a jak uchovat všechno čerstvé a chutné. Kromě zajímavých rad a nápadů vám kniha nabízí i spolehlivé odpovědi na otázky, co si počít se škůdci a chorobami, jak zatočit s plevelem apod. Díky této jedinečné knize se již brzy můžete radovat ze své bohaté úrody.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Moje zeleninová zahrádka -- Od semen po sklízeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se