Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club

Kód: 7810162D

Úplný název:

Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
19 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Na úplném počátku... nestála televize za nic. Pak ale Bůh stvořil Monty Pythonův létající cirkus a televize začala přinášet lidem radost. Ohavně výstřední a k popukání legrační Pythoni způsobili převrat v komedii a pootočili kormidlem lidských dějin. Teď si díky zázraku v podobě DVD můžete znovu prohlédnout nádherně remasterovanou a prokazatelně pravou kompletní první sérii téhle průlomové show, a to včetně božích šíleností jako jsou Mrtvý papoušek, Drc drc a Drvoštěpova píseň (podle všeho oblíbený hit samotného boha). A pro případ, že by se vám pojem kompletní první série zdál nedostatečně výstižný, lidé, kteří tuhle krabičku připravovali, cítili potřebu to nejlepší z každého skeče ještě zvýraznit. Vejtahové. Takže si tohle DVD odneste domů, ohromte své přátele a uspokojte své mocné Pythonovské touhy, které s Vámi tolik cloumají. A teď všichni společně... Je drvoštěp a má se fajn...

délka: 179 minut

rok vydání: 1969
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Monty Python - DVD 5 - Monty Pythonův létající cirkus ( série 1, disk 2) - Cinema club