Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů

Kód: 2513759

Úplný název:

Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů (Drlík Martin, Švec Peter, Kapusta Jozef, Mesárošová Miroslava):

Autor a popis:

Martin Drlík, Peter Švec, Jozef Kapusta, Miroslava Mesárošová, Computer Press, 344 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
285 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Potřebujete ve škole či školicím středisku vytvořit e-learningový kurz? A pak ho spravovat a plně integrovat do výuky? Chcete k tomu využít velmi oblíbený systém Moodle s uživatelsky přívětivým a intuitivním prostředím? V tomto průvodci, který je vhodný i pro úplné začátečníky, získáte ucelený pohled na možnosti Moodlu. Kniha vyniká metodikou výkladu: nejde o referenční příručku se strohými popisy nastavení, ale o učení se na základě tvorby kompletního e-learningového kurzu, který budete společně s autory vytvářet od začátku až do konce. Každá kapitola začíná přehledem témat. S jednotlivými tématy se pak seznámíte prostřednictvím praktického příkladu a výklad je také doplněn množstvím graficky zvýrazněných poznámek, tipů a upozornění. Na koncích jednotlivých kapitol na vás také čekají otázky k tématu a další příklady, které mohou sloužit pro vaši inspiraci. Kolektiv autorů se v knize věnuje mimo jiné těmto tématům:

- Základní struktura kurzu a navigace

- Vytvoření nového kurzu a jeho nastavení

- Tvorba studijního obsahu

- Diskuse, chaty, ankety, blogy, průzkumy a dotazníky

- Sběr a hodnocení prací studentů

- Slovníky, databáze a wiki

- Vytváření testových úloh a jejich vyhodnocování

- Instalace, aktualizace a údržba Moodlu

- Správa uživatelů a rolí

- Přidávání a využívání modulů

 

O autorech: Martin Drlík působí jako odborný asistent na KI FPV UKF v Nitře a jako lektor kurzů a školení zaměřených na implementaci elektronického vzdělávání na různých stupních škol a do firemního vzdělávání. Tvorbě kurzů a administraci systému Moodle se věnuje dlouhodobě. Peter Švec působí jako odborný asistent na KI FPV UKF v Nitře. S Moodlem pracuje, implementuje ho, spravuje a školí. Je zasloužilým členem česko-slovenské komunity Moodle.cz. Jozef Kapusta působí jako odborný asistent na KI FPV UKF v Nitře. Je garantem dvou akreditovaných vzdělávacích programů kontinuálního vzdělávání zaměřených na systém Moodle. Tvůrcům elektronických kurzů předává své odborné znalosti již více než deset let. Miroslava Mesárošová se už více než šest let věnuje využití e-learningu ve vzdělávání. Je autorkou kurzů zaměřených na témata z oblasti informačních technologií či cizích jazyků. Je také lektorkou a publikuje odborné články.

Nahlédnout do Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů Nahlédnout do Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Software

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Výpočetní technika / Software / Moodle Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů