Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal)

Kód: 44879-S

Úplný název:

Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hlavními hrdiny napínavého thrilleru, který je současně milostným příběhem i dramatem, jsou newyorští detektivové Frank Keller a Teri Sherman, kteří jsou pověřeni vyšetřováním několika vražd. Všichni zavraždění byli muži, všichni byli zastřeleni, všechny zastihla smrt v posteli za zvuků písně Moře lásky a všichni si podali veršovaný inzerát v seznamovací rubrice časopisu pro svobodné. Aby našli vražedkyni, vydávají se Frank s Terim za osamělé muže a podají si podobný inzerát v naději, že je přivede na stopu. Ozve se jim několik žen a mezi nimi také blonďatá prodavačka obuvi Helen, vášnivá milenka a obětavá svobodná matka malé holčičky. A Frank Keller, zkušený detektiv s dvacetiletou praxí, který ani ve chvílích volna nepřestává být ve střehu, se do ní zamiluje. Za sebou má jedno zkrachovalé manželství a nevěří, že by Helen mohla být chladnokrevnou vražedkyní. Jenže Helen má doma sbírku starých desek, mezi které patří také Sea of Love (Moře lásky), kterou Keller našel u jedné z obětí a navíc má na ledničce označená jména mužů, kteří se stali obětí neznámého vraha, či spíše vražedkyně. A tak je Frank Keller nucen svádět krutý vnitřní boj, kde na jedné straně stojí láska a na druhé varování sebezáchovného instinktu.

USA, 1989, 109 min
Režie: Harold Becker
Hrají: Al Pacino, Ellen Barkin, John Goodman, Michael Rooker, William Hickey, Richard Jenkins, Paul Calderon, John Spencer, Samuel L. Jackson, Nancy Beatty, Lorraine Bracco, Wayne Best, John Bourgeois, Michael O'Neill
Zvukové normy : český 2.0, anglický 2.0

Titulky : české
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Moře lásky (Sea of Love) (DVD) (papírový obal)