Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj

Kód: 8675011

Úplný název:

Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj (kol.): Hrej si a premýšlej. Najdi vždy správnou dvojici obrázku a spoj je provázkem.

Autor a popis:

Kol., Modrý slon, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hrej si a přemýšlej

Hra s názvem Motanice je ideální didaktickou pomůckou, která u dětí rozvíjí logiku a dítě si s její pomocí spontánně osvojuje svět kolem sebe. Hra obsahuje 30 hracích karet s logickými dvojicemi ve formě obrázků, které je třeba správně spojit provázkem. Motanice v neposlední řadě také tříbí manuální zručnost, protože dítě je nuceno během hry hrací provázek převlékat drobnými zářezy v hrací kartě. Motanice je určena pro děti ve věku od 4 let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Motanice s angličtinou Helen Doron English - Hrej si a přemýšlej. Najdi vždy správnou dvoj