Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn

Kód: 2548814

Úplný název:

Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn (Klobušický Jan):

Autor a popis:

Klobušický Jan, Neznámé, 36 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
15 Kč (20 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Práce v krátkém úvodu popisuje motivaci autora k práci na projektu a stručně charakterizuje současný stav bádání k danému tématu. V další kapitole se věnuje použité metodice, kde jsou uvedeny stěžejní práce týkající se křesťanské ikonografie, které jsou metodicky směrodatné. Kapitola o pramenech ve stručnosti shrnuje pasáže z Písma svatého, z apokryfů, z patristiky, z byzantské a latinské středověké tradice, které o příbuzenských vztazích v širší rodině Páně pojednávají. Kapitola o sv. Příbuzenstvu v křesťanském umění ve zkratce naznačuje vývoj daného motivu. Pak následují kapitoly popisující jednotlivá díla v Praze, v Hradci Králové, v Chrudimi, v Častolovicích a v Doudlebech nad Orlicí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Motiv sv. Příbuzenstva v křesťanské tradici a jeho aplikace ve výtvarném umění se zvláštn