Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní /

Kód: 7321610

Úplný název:

Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní / (de Callier Pepper):

Autor a popis:

de Callier Pepper, Fortuna Libri, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Pepper se s vámi podělí o zkušenosti, které načerpal z vlastního života i z třicetileté práce s vedoucími pracovníky, státními úředníky a lidmi nejrůznějšího postavení a povolání, a přiměje vás k hlubokému zamyšlení nad životem a kariérou.
V nakladatelství Fortuna Libri vychází už jeho druhá kniha, volné pokračování Moudrosti a zdravého rozumu. Pepper de Callier se v ní opět věnuje svým oblíbeným tématům, kterými jsou: vztah mezi lidmi, vztah k sobě samému, schopnost pozitivně působit na své okolí, talent vést a řídit lidi a maximálně napomoci k rozvoji jejich schopností a pozitivních vlastností. Jak už název napovídá, autor se neopírá o magii ani prázdné fráze, ale o obyčejný zdravý rozum a moudrost. Užitečná příručka přináší inspiraci a cenné rady zkušeným lídrům, začínajícím vedoucím pracovníkům i lidem, kteří chtějí pouze zdokonalit svůj vlastní život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní / do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní / .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní / (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní / bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní / doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše "skutečné" já, jak ho vidí ostatní /