Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše

Kód: 7336842

Úplný název:

Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše (Barnett Lisa): Knihovna vaší duše

Autor a popis:

Barnett Lisa, Fontána, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tato neobyčejná kniha obsahuje spoustu jedinečných technik pro osobní transformaci. Získání přístupu k ákášickým záznamům je jednou z nejúčinnějších cest k dosažení osobní proměny a zvýšení sebeuvědomění. Autorka vás láskyplně krok za krokem provede systémem modliteb k poznání ákášické moudrosti. Tento systém modliteb sestává z pěti částí a obsahuje tři vibrační klíče - mocné modlitby, jež vám umožní získat přímý a snadný přístup k vašim ákášickým záznamům.
V této knize se rovněž naučíte umění správně formulovat své otázky, abyste obdrželi odpovědi, které vám pomohou dosáhnout pozitivních změn ve vašem životě. Dokážete rozpustit karmu, dohody duše a sliby z minulých životů, které vás poutaly k negativním životním vzorcům a získat tak jasný náhled na jednotlivé oblasti svého života díky uvedeným cvičením. Naučíte se používat nové léčebné postupy od ákášických Bytostí Světla, které vám dále pomohou zbavit se starých problémů a sladit se s plánem a cílem své duše pro tento život.
Lise Barnett se podařilo v této jediné knize shromáždit všechny své nejúčinnější a nejúspěšnější techniky, postupy a moudrost, abyste je mohli sami kdykoli a kdekoli používat k dosažení pozitivních změn ve svém životě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Moudrost ákášických záznamů - Knihovna vaší duše