Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět…

Kód: 7292294

Úplný název:

Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… (Boutavant Marc): Medvídek Mouk projel na kole celý svet...

Autor a popis:

Boutavant Marc, AXIÓMA, 30 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Medvídek Mouk opouští své kamarády… Je čas vypravit se na cestu kolem světa, samozřejmě na kole. Na této dobrodružné cestě se Mouk zastavuje na místech se zvláštními jmény: Laponsko, ostrov Hydra, Klokaní ostrov… a samozřejmě tu potkává nové kamarády, kteří se na chvíli stávají součástí jeho příběhu. Každá dvoustrana je pestrobarevnou skládankou detailů o obyvatelích každé země, jejich jedinečné kultuře a prostředí, ve kterém žijí. Vložené snímatelné samolepky pak umožňuje dětem vkládat do Moukova příběhu svůj vlastní a zapojit tak svou představivost. Různé úrovně složitosti informací zpřístupňují knihu dětem od 3 do 6 let. Příběhy Mouka byly zpracovány jako mnohadílný animovaný seriál pro děti, který právě uvádí Česká televize v rámci svého programu pro děti Déčko a opakuje celý seriál v pravidelných cyklech, české děti tedy postavičku Mouka dobře znají. Čeština je 24 jazykem, do kterého už byla kniha přeložena.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět…