Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět…

Kód: 7292294

Úplný název:

Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… (Boutavant Marc): Medvídek Mouk projel na kole celý svet...

Autor a popis:

Boutavant Marc, AXIÓMA, 30 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
112 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.3.2017 dopoledne. 
 

Medvídek Mouk opouští své kamarády… Je čas vypravit se na cestu kolem světa, samozřejmě na kole. Na této dobrodružné cestě se Mouk zastavuje na místech se zvláštními jmény: Laponsko, ostrov Hydra, Klokaní ostrov… a samozřejmě tu potkává nové kamarády, kteří se na chvíli stávají součástí jeho příběhu. Každá dvoustrana je pestrobarevnou skládankou detailů o obyvatelích každé země, jejich jedinečné kultuře a prostředí, ve kterém žijí. Vložené snímatelné samolepky pak umožňuje dětem vkládat do Moukova příběhu svůj vlastní a zapojit tak svou představivost. Různé úrovně složitosti informací zpřístupňují knihu dětem od 3 do 6 let. Příběhy Mouka byly zpracovány jako mnohadílný animovaný seriál pro děti, který právě uvádí Česká televize v rámci svého programu pro děti Déčko a opakuje celý seriál v pravidelných cyklech, české děti tedy postavičku Mouka dobře znají. Čeština je 24 jazykem, do kterého už byla kniha přeložena.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Mouk - Medvídek Mouk projel na kole celý svět…