Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma

Kód: 7376431

Úplný název:

Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma (Junek Václav): Tri drobná nokturna navelké rokokové téma

Autor a popis:

Junek Václav, Olympia, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Wolfgang Amadeus Mozart a Praha, to je poměrně často probírané téma. Co když to ale bylo s Mozartem a zlatým městem na Vltavě trochu jinak?
MOZARTOVY PRAŽSKÉ NOCI přináší čtenáři trochu jiný pohled na dané téma. Tato útlá knížka totiž čtenáři skýtá jedinečnou možnost strávit společně s hudebním géniem noc předtím, než v Praze dirigoval svou Figarovu svatbu, uvedl Dona Giovanniho, ale také než se odebral do Stavovského divadla k premiéře Velkorysosti Titovy. Děje se tak ve třech rokokově laděných povídkách, vystavěných na základě ověřených skutečností a doplněných o pozoruhodný faktografický doprovod i nanejvýš zajímavý obrazový materiál. To vše činí z této knížky dílo, určené nikoli jen znalcům hudebního umění, ale také zájemcům o jiný pohled na Mozarta a konečně i milovníkům tajů staré Prahy vůbec.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Mozartovy pražské noci - Tři drobná nokturna na velké rokokové téma