Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války

Kód: 9046643

Úplný název:

Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války (kol.):

Autor a popis:

Brix Josef, Máj Karel,, Libro Nero, 240 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
203 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Vás seznámí s druhou světovou válkou tak jak ji neznáte. Zavede Vás na zapomenutá místa (město duchů Tynham atd.), neznámé boje (bitva o Lauban, Albánské tažení atd.), ukáže osobnosti a jednotky o kterých se mlčí (Wehrwolf, Noční čarodějky, Kaminski, Darlan, Mlčoch atd.), utajované masakry (Vražda Němců v Dachau, Japonská jednotka 371, Vydání kozáků atd.), a tak si čtivě psaným stylem můžete rozšířit znalosti o druhé světové válce, tak jak ji ještě neznáte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Moderní dějiny

 
Knihkupectví / Historie / Světové dějiny / Moderní dějiny / Možná ještě nevíte aneb Málo známé příběhy a fakta druhé světové války