Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky

Kód: 115319-S

Úplný název:

Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pan Bean, dnes již postavička známá stejně jako Kačer Donald.

Mnohé příběhy znáte z TV, ale ne všechny jste v TV mohli stihnout. Na tomto DVD jich pár najdete a věřte, že Mr. Bean se opravdu „neokouká“, zažene vrásky a chmury vždy, když si jej pozvete domů …

Obsahuje epizody:

1. Mr.Bean

Někteří lidé jiným prostě nepomohou. Jako třeba můj spolužák během zkoušky: jestli budu mít víc než 2% správně, budu moc překvapený. Nebo ten slídivý chlápek na pláži a ten nafoukaný starý trouba v kostele, když jsem se tak zoufale snažil neusnout! Jsou prostě k ničemu, spousta z nich.

2. Dobrou noc, pane Beane

V nemocnici mi došla trpělivost, ale užil jsem si nádherné chvíle na zámku Windsor. Později jsem trochu trpěl nespavostí, díky které jsem ale nakonec předvedl jednu z mých nejlepších imitací zvířete za dlouhé roky (i kdybych si to měl jen namlouvat).

3. Pozor na dítě,pane Beane

Chystal jsem se strávit příjemný den v zábavním parku, když se tohle dítě zjevilo doslova odnikud! A poté, co mne označkovalo velkým smradlavým znamením, jsem skončil u vyměňování plenek (BRRRRRRR. Nasate plynové masky!!). Díky bohu, brzo letělo zpátky k mamince (Ne doslova!) a všechno bylo fajn. Dokud jsem se nevrátil zpátky do auta…

4. Trampoty pana Beana

Proč musí být můstek na skákání do bazénu vysoko jako Mount Everest? Stejně jsem si vyhledal v parku lavičku a připravil si na ní ten nejchutnější sendvič. Cítil jsem se mnohem lépe až dokud… BRRRRRRRRR!! Horor!!

BONUSY:

Nejlepší kousky – Vzpomínky pana Beana na dobré (i špatné) časy z posledních let. Dále obsahuje výběr těch nejoblíbenějších momentů ze seriálu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Mr. Bean 1 (DVD) (papírový obal) - české titulky