Audio CD: Mrtvá šelma

Kód: 7622016

Úplný název:

Audio CD: Mrtvá šelma (Procházka Jiří W., Smolíková Klára): Souřadnice zločinu 1 – Tábor

Autor a popis:

Procházka Jiří W., Walker & Volf, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Detektivka od legendy české fantastiky Jiřího W. Procházky a Kláry Smolíkové, oblíbené autorky populárně naučných knih pro děti. Autorská dvojice spojila své síly a čtenáře tedy čeká napětí, akce, svérázný humor i promyšlený příběh s historickým pozadím.

Mrtvá šelma, první ze série detektivních případů Souřadnice zločinu, se odehrává v Táboře. Zmizení renomovaného profesora uvede do pohybu nejen policejní vyšetřování, ale také svede dohromady nesourodou dvojici, která se pouští do pátrání na vlastní pěst. Muzejní kurátorka Berenika Weissová a bývalý policista Robert Štolba se dostanou do míst, o kterých policie nemá ani zdání a kde oba dva musí spoléhat jen sami na sebe. Přepadení, vraždy a krádeže pokaždé nějak souvisejí s táborským muzeem a záhad přibývá.
Kdo všechno z okruhu podezřelých patří k tajné sektě husitských bratří? Jakou roli hraje lidská zášť a chamtivost? Do poslední chvíle nebude mít jasno ani čtenář, jenž rozplétá děj vyprávěný ze dvou pohledů – ženským náhledem intelektuálky Weissové a mužskou optikou přímého a poněkud neomaleného Štolby. Třetí hlavní postavou je samo město Tábor.
A zatímco si čtenáři lámou hlavu nad mrtvolou z táborské radniční věže, autoři již splétají nitky Stříbrné iniciály, dalšího případu, tentokrát z Kutné Hory.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Mrtvá šelma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Mrtvá šelma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Mrtvá šelma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Mrtvá šelma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Mrtvá šelma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé