Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara

Kód: 7243888

Úplný název:

Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara (Bauer Jan):

Autor a popis:

Bauer Jan, Brána, 216 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
185 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Je říjen roku 1306. Na oslavu zvolení nového českého krále Rudolfa Habsburského se na rynku Většího Města pražského koná rytířský turnaj. Jako první se mají utkat přítel a oblíbenec nového krále, pěvec rytířských písní Hartmann z Kuenringu s českým šlechticem Čeňkem z Lipé. K všeobecnému překvapení stačí Čeňkovi lehký úder dřevcem, aby Hartmann spadl ze sedla do prachu kolbiště. K údivu všech přivolaný ranhojič zjišťuje, že je dočista mrtvý. Co horšího, někdo ho předem zabil a do klání mezi šraňky poslal na koni mrtvolu v brnění. Hartmannovi sluhové jsou jako podezřelí okamžitě uvězněni, ale královský soudce Melichar z Roupova se jich zastane. Případ je totiž podstatně složitější… Kdo tedy potřeboval odstranit Hartmanna z Kuenringu? Komu vadil majitel hradu Vitoraz nedaleko českého pomezí? Královský soudce Melichar chce přijít této záhadě na kloub. A to stůj, co stůj! Druhý případ soudce Melichara z pera úspěšného autora historických detektivek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Mrtvola v brnění - Případy královského soudce Melichara