Mrtvý klíč

Kód: 8809639

Úplný název:

Mrtvý klíč (Pulley D. M.):

Autor a popis:

Pulley D. M., Mystery Press, 400 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
249 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Před dvaceti lety se v jedné americké bance začaly dít podivné věci. Mizející zaměstnanci, podvody s účty, machinace s obsahem bezpečnostních schránek... A v pozadí stín něco ještě mnohem temnějšího.
Mladá bankovní úřednice Beatrice se tomu snaží přijít na kloub, jenže do věci se vmísí FBI a vystrašení majitelé budovu raději zavřou a kvapně opustí. V nastalém zmatku se ztratí nejen stavební dokumentace, ale i klíče od několika bezpečnostních schránek. Právě v těchto schránkách se mohou skrývat tajemství, na které by někdo rád zapomněl...
Uplyne dvacet let a město chce chátrající stavbu renovovat a prodat. Mladá, ambiciózní architektka Iris se ujímá úkolu celou záhadnou stavbu znovu přeměřit a zmapovat. Vypleněné kanceláře, násilím vylomené trezory, znepokojující nesrovnalosti v rozměrech budovy a nakonec jeden klíč. Klíč k tajemství, které chce Iris rozluštit za každou cenu – dokud nezjistí, že ta cena bude až příliš velká.
Jakou cenu asi před dvaceti lety zaplatila Beatrice? A co obě ženy spojuje?

Rafinovaný, paralelně vyprávěný příběh z originálního prostředí a s překvapivou pointou. Mrtvý klíč v sobě zahrnuje nejen prvky thrilleru a detektivky, ale i notnou dávku sarkasmu a jisté zvrácené romantiky. D. M. Pulley za něj získala „Amazon Breakthrough Novel Award“ a v současnosti patří k nastupujícím hvězdám amerického thrilleru. Pro svou originalitu a řemeslnou zručnost bývá srovnávána s Gillian Flynn, autorkou zfilmovaného bestselleru Zmizelá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mrtvý klíč do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mrtvý klíč.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mrtvý klíč (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mrtvý klíč bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mrtvý klíč doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi