Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět

Kód: 7391619

Úplný název:

Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět (Stileman Kali): Jak naucit nejmenší deti hrave poznávat svet

Autor a popis:

Stileman Kali, SLOVART, 48 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každé dítě rádo poznává svět hrou. Můj malý svět stimuluje dětské myšlení, přirozenou cestou a pomocí různých her rozvíjí dětský intelekt. Knížka je vhodná pro děti od jednoho roku až po předškoláky. Učí je pojmenovávat, hledat, ukazovat a popisovat věci kolem sebe. Seznámí je s čísly, tvary, barvami, zvuky, protiklady, prvními slovy… Popusťte uzdu své fantazii a hrajte si spolu s dětmi se slovy a obrázky. Ukažte dítěti, jak na to, a pak sledujte, jak se samo ke stránkám znova a znova vrací. Knížkou vás budou provázet moudré sovy. Můžete se bavit jejich hledáním, na každém dvojlistu najdete nejméně jednu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Můj malý svět - Jak naučit nejmenší děti hravě poznávat svět