Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko!

Kód: 2532611

Úplný název:

Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! (Benton Jim):

Autor a popis:

Benton Jim, Fragment, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
94 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Jmenuju se Jamie a už druhý rok si píšu deník. Hrozně ráda bych byla naprosto dokonalá, ale je něco takového v lidských silách? Dneska před vyučováním mě Isabella vzala na dva kroužky, které navštěvuje. Chci se totiž dostat na vysokou, protože vysoká škola = úžasná budoucnost. Šance na přijetí se zvyšují s počtem kroužků, na které školák chodí. Čím víc, tím líp. Přestávám si ale být jistá, že jsem udělala dobře. Nerada to přiznávám, ale Isabella je v lecčems lepší než já. Napadají mne takové myšlenky, jako že bych měla její dokonalost trošku umírnit. Já vím, není zrovna pěkné něco takového dělat, ale ruku na srdce: není tohle přesně to, co si kamarádky navzájem dělají?

Nahlédnout do Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! Nahlédnout do Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Básně, říkadla, písničky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Básně, říkadla, písničky / Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko!