Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný?

Kód: 2532449

Úplný název:

Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný? (Benton Jim):

Autor a popis:

Kol., Fragment, 160 stran, jazyk - 19, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
45 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

"Jmenuji se Jamie a už rok si píšu deník. Můžu do něj napsat úplně všechno, co si myslím, co mě napadne, a co bych nahlas třeba nikdy nevyslovila.; Dneska ráno jsem tátovi říkala, že škola mi jde skvěle. Až na matiku. Místo toho, aby mě pochválil, tak řekl, že bych měla mít na jedničku VŠECHNY předměty. „K čemu je mi matika? Když budou všichni počítat bez chyb, tak si jako účetní ani neškrtneš. Čím míň toho lidi o matice ví, tím líp pro naši rodinu,“ říkám. Táta sklapnul jako tlustá učebnice matematiky a zoufale se podíval na mámu.; To ten druhý rok pěkně začíná!"
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Básně, říkadla, písničky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Básně, říkadla, písničky / Můj milý deníčku (2.rok) – Zase ta škola! Fakt je to nutný?