Steven Gerrard - Můj příběh

Kód: 8931181

Úplný název:

Steven Gerrard - Můj příběh (Gerrard Steven):

Autor a popis:

Gerrard Steven, TIMY partners, 468 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Odehrál třetí nejvyšší počet zápasů za reprezentaci v historii anglického fotbalu. Byl pravděpodobně nejlepším a zcela jistě nejzanícenějším britským sportovcem své generace. Ale kdo je vlastně Steven Gerrard?

Za svůj milovaný Liverpool odehrál více než 700 zápasů a za národní tým Anglie dalších 114. Steven Gerrard je sportovec, jemuž se nikdo nevyrovná v oddanosti spoluhráčům, a je nezpochybnitelným vzorem. Ale díky čemu se stal tím, kým je? A díky čemu se mu podařilo zůstat tak dlouho na vrcholu v nejtěžší lize světa?

V knize Můj příběh vypráví Gerrard upřímně o své mimořádné kariéře, klíčových zápasech a momentech, na něž nám nabízí vlastní pohled ze hřiště. Ať už je to úžasný obrat Liverpoolu ve finále Ligy mistrů 2005 nebo jeho starty na mistrovstvích světa a Evropy, podává nám vzrušující obraz výher – a proher – před desítkami tisíc bouřících fanoušků.

A především je to úžasný a velmi vzácný osobní příběh o tom, jaké to je zůstat věrný jedinému klubu v časech dobrých i zlých.

Bez vytáček, odvážně a upřímně se v knize Stevena Gerrarda Můj příběh vypráví o typu hráčů, kteří už vymírají – o muži, jenž drží slovo a jenž je věrný svému klubu i sám sobě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Steven Gerrard - Můj příběh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Steven Gerrard - Můj příběh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Steven Gerrard - Můj příběh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Steven Gerrard - Můj příběh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Steven Gerrard - Můj příběh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie