Můj život po životě

Kód: 7227340

Úplný název:

Můj život po životě (Viewegh Michal):

Autor a popis:

Viewegh Michal, Druhé město, 152 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
59 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha má drobné kosmetické vady

Můj život po životě napsal Michal Viewegh jako určitou formu zpovědi o událostech, které se v jeho životě staly od prosince 2012 a změnily navždy jeho způsob života.

Můj život po životě začíná 8. prosince 2012, kdy Michalu Vieweghovi praskla aorta. Byl převezen do nemocnice a půl hodiny marně oživován. Poté byl operován a navzdory předpokladům přežil. Bohužel jeho klinická smrt nezůstala bez následků a potýká se s nimi dodnes. Z jedné strany by měl být šťastný, že vůbec přežil. Z druhé strany se musí smířit s tím, že jeho způsob života je definitivně minulostí.

V knize Můj život po životě se Michal Viewegh snaží zachytit pocity a úvahy člověka, jehož život se obrátil naruby, život člověka s poškozeným mozkem. Měl by být rád, že žije, ale může být vůbec rád na světě, když už nic není takové, jako bývávalo? Přežil, ale často ho napadají různé myšlenky... Je odkázaný na pomoc své rodiny a jen jeho nejbližší a psaní mu pomáhají přežít každý nový den.

Můj život po životě Michala Viewegha vychází necelý rok po jeho operaci a návratu do života. Je to román, jehož psaní bylo pro autora velmi bolestné, ale přes všechnu bolest je kniha Můj život po životě především knihou očistnou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj život po životě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj život po životě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj život po životě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj život po životě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj život po životě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Můj život po životě