Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor

Kód: 7345263

Úplný název:

Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor (Havlík Ferdinand): Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor

Autor a popis:

Havlík Ferdinand, Maxdorf, 392 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Ferdinand Havlík je mezi českými profesionálními hudebníky jedním z nejobdivovanějších interpretů jazzové hudby. Je úspěšným kapelníkem, skladatelem a rovněž známým humoristou, jak se již o tom mohli čtenáři přesvědčit v úspěšné knížce Historky Ferdinanda Havlíka, jak je zapsal a převyprávěl Jiří Suchý (Maxdorf 2008).
Základní ladění Havlíkovy autobiografie Můj život s klarinetem je o něco vážnější. Havlíkovy vzpomínky jsou strhujícím příběhem české populární hudby druhé poloviny 20. století. A je zcela jasné, že je to příběh autentický, vyprávěný živě, ale citlivě, bez dnes obvyklé senzacechtivosti. To je velmi cenné zejména u prominentních osobností české populární kultury, jejichž osudy jsou širší veřejnosti mnohdy prezentovány účelově zkreslené bulvárními médii.
S výjimkou úzkého okruhu Havlíkových přátel jen málokdo znal druhou stránku jeho osobnosti, tu nerecesistickou. Ferdinand Havlík byl celý život mimořádně vnímavým pozorovatelem, skvělým psychologem a navíc člověkem natolik vzdělaným, že si při četbě jeho vzpomínek bezděky uvědomíme, že čteme historii celé české společnosti. Ovšem historii viděnou očima člověka, který se díky svému talentu a umění dostal i tam, kam jsme třeba my ostatní neměli přístup.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Můj život s klarinetem - Vzpomínky legendárního kapelníka divadla Semafor