Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost

Kód: 7349006

Úplný název:

Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost (Chia Mantak, Abrams Douglas):

Autor a popis:

Chia Mantak, Abrams Douglas, Pragma, 296 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
198 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Multiorgasmická žena je určena pro ženy. Za skvělého odborného vedení se v ní vydáte na intimní cestu za svou touhou a sexuálním uspokojením. Pomůže vám objevit nejen svůj skutečný sexuální potenciál, ale také se naučíte zdravě si užívat život ve svém těle. Kniha začíná testem, který vám pomůže uvědomit si své vlastní sexuální možnosti, které jsou vždy jedinečné. Provede vás sérií cvičení, jež vám umožní zažít mnohonásobné orgasmy a pocit dobrého zdraví a vitality, a nakonec se zaměří na popis vývoje a změn sexuálních potřeb během života ženy. Kniha Multiorgasmická žena v sobě spojuje starobylé sexuální praktiky Dálného východu s nejmodernějšími poznatky západní medicíny o sexu a je přínosem pro miliony žen, které pulzující rozkoš orgasmu nikdy nepoznaly, i pro milióny těch, které ji už zažily. Autoři této knihy, taoistický mistr a praktická lékařka, odkrývají dávná tajemství, jež si poslední dobou získávají respekt moderní vědy: zdravý a spokojený život jsme schopni žít jen tehdy, když se spojíme se zdrojem naší životní síly - se svou sexuální energií. Autoři vás krok za krokem provedou praktikami, s jejichž pomocí se naučíte ovládat svou sexuální energii a využít ji k výživě celého těla i obohacení ducha.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Multi-orgasmická žena - Objevte svou vášeň, sílu a radost