Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení

Kód: 2424074

Úplný název:

Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení (Moorjani Anita):

Autor a popis:

Moorjani Anita, Knižní klub, 208 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Životní příběh Anity, napsaný čtivě a upřímně, se okamžitě stal bestsellerem a autorka dnes patří mezi významné osobnosti, nadšeně vítané čtenáři po celém světě. Brzy po sňatku u ní diagnostikovali rakovinu, po čtyřech letech různých pokusů o léčbu upadla do kómatu a všechny orgány jí postupně selhávaly, což prokázala tomografická vyšetření. Nečekaně se však z klinické smrti probrala a velmi rychle se začala zotavovat. Následná vyšetření neprokázala žádná ložiska rakoviny, což je zcela neuvěřitelné a vědecky nevysvětlitelné. Strhující závěrečná část se týká autorčiny proměny ve vnímání hodnot, neboť na základě prožitku blízké smrti objevila smysl života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení