Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci

Kód: 8716280

Úplný název:

Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci (Chown Marcus):

Autor a popis:

Chown Marcus, Kniha Zlín, 268 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.10.2017 dopoledne. 
 

Po velmi úspěšném titulu Kvantová teorie nikoho nezabije (česky KNIHA ZLIN, 2010) na náš trh přichází i autorova nejnovější publikace - Musíme si promluvit o Kelvinovi. I zde se Chown pokouší všedním jazykem přiblížit i laikům problematiku vzniku vesmíru, významu nekonečné rozmanitosti a pestrosti světa, ve kterém žijeme, záhadu tmavé noční oblohy, která by teoreticky měla zářit stejně jako povrch typických hvězd nebo původ železa kolujícího v naší krvi.
Složitost světa prozrazuje nejen to, že Bůh hraje s vesmírem kostky, ale že pokud by kostky nehrál, vůbec žádný vesmír by zde nebyl. Těšte se na rozkrytí souvislosti mezi vaším televizním přijímačem a vznikem vesmíru. S upřímností sobě vlastní autor prohlašuje některé běžně uznávané závěry za nesprávné. Většina astronomů se tak v jejich interpretaci mýlí.
Jeho nová kniha rozhodně změní způsob, jakým vidíte svět. Chown vám jako určitý průvodce umožní číst kosmická znamení anebo, slovy Williama Blakea, ‘vidět svět v zrnku písku‘.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Musíme si promluvit o Kelvinovi - Vesmír a co o něm prozrazují všední věci