Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace

Kód: 2475631

Úplný název:

Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace (Hájek Marcel, Bahbouh Charif): principy diagnostiky, terapie a komunikace

Autor a popis:

Hájek Marcel, Bahbouh Charif,, Grada, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Muslimský pacient patří, vzhledem k nutnosti respektovat tradice a věrouku islámu, k nejsložitějším religiózním limitacím pro lékaře a zdravotníky jiného vyznání. Je tomu tak nejen v zemích islámu, kam jsou tito odborníci často najímáni k výkonu své praxe v místních zdravotnických zařízeních, ale i v zemích s významnou muslimskou menšinou. Autoři práce si stanovili za cíl objasnit úskalí výkonu takové praxe vzhledem k poměrně výrazným, často zcela proti záměrům a běžným postupům diagnostiky a terapie jdoucím omezením, která plynou z tradic islámu, muslimského práva i ne zcela pominutelným postojům muslimských kleriků v dané oblasti. Ve své práci se autoři snaží o stručný vhled do islámu samotného se zaměřením na ortopraxi každého muslima, provázející ho po celý život, o rozčlenění problematiky na jednotlivé fáze muslimova života a zájmy široké muslimské rodiny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Muslimský pacient - principy diagnostiky, terapie a komunikace