Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu

Kód: 7387021

Úplný název:

Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu (Hartmann Boris, Lange Michael): Rádce pro rodinné príslušníky, postižené, terapeuty a pedagogy

Autor a popis:

Hartmann Boris, Lange Michael, Triton, 80 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
101 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Komunikační porucha mutismus patří k těm nejméně obvyklým. Postižení lidé mlčí, ačkoli mají schopnost mluvit a řeč je u nich rozvinutá. Mlčení v dětství, mládí či dospělosti je pořád ještě mylně chápáno jako projev vzdoru a podceňováno ve svém významu pro celkový rozvoj osobnosti, přestože mutistickou sympomatiku mohou doprovázet závažné psychosociální jevy: sociální izolace, problémy ve školce, potíže ve škole, deprese a redukované perspektivy zaměstnání. Předkládaný rádce je první svého druhu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Mutismus v dětství, mládí a dospělosti - Rádce pro rodinné příslušníky, postižené, terapeu