Muž a žena

Kód: 8100411

Úplný název:

Muž a žena (Osho): Nadcasové myšlenky o podstate mužské a ženské energie

Autor a popis:

Osho , Eugenika, 120 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
126 Kč (178 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Krásné a moudré myšlenky o vztazích, lásce, sexu, intimitě, manželství a opravdovém partnerství. Osho vystihuje základní rozdíly v mužské a ženské energii a kromě toho, že nás inspiruje k hlubokému pochopení a spojení, nás přivádí i blíž k sobě samým - nebo jen vnitřně vyspělý a probouzený člověk dokáže vytvořit kvalitní a kreativní vztah.

Ukázka:
Vztah znamená něco ukončeného, završeného, uzavřeného. Láska nikdy není vztah; láska je vztahování se. Je pořád jako řeka, která teče bez konce. Láska nezná zastavení; líbánky mají začátek, ale ne konec.
Není to jako román, který v určitém bodě začíná a v určitém končí. Je to stále trvající jev. Milenci končí, láska pokračuje. Je to sloveso, ne podstatné jméno. Ale proč oklešťujeme krásu vztahování se na vztah? Proč tolik pospícháme? Protože vztahovat se není bezpečné; vztah je bezpečí, vztah je jistota. Vztahování se je pouze setkání dvou cizinců; možná jen přes noc a ráno sbohem. Kdo ví, co bude zítra? Ale my se tolik bojíme, že si to chceme pojistit, chceme to udělat předvídatelným. Chceme, aby byl zítřek podle našich představ; nedovolíme mu, aby byl svobodný a dělal si, co chce...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Muž a žena do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Muž a žena.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Muž a žena (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Muž a žena bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Muž a žena doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Muž a žena