Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres

Kód: 8665315

Úplný název:

Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres (Giono Jean):

Autor a popis:

Giono Jean, Literární čajovna Suzanne Renaud, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
 

První francouzsko - české vydání slavné knihy L´home qui plaitant des arbres - Muž, který sázel stromy s ilustracemi Pavala Čecha. Mistrovská povídka z roku 1953 v překladu Jiřího Reynka a s ilustracemi Pavla Čecha. Stylově čistá a dějově jednoduchá povídka vypráví o prostém, osaměle žijícím pastýři ovcí ve vyprahlé a vylidněné Provenci, s nímž se v roce 1910 poprvé setkal a který tiše a bez nároků na vděk, den co den sázel v okolních kopcích stromy. Usoudil, že kraj bez stromů hyne a rozhodl se situaci napravit. Poslední setkání autora s tímto člověkem se v roce 1933 odehrálo v zalesněných kopcích, kam se s vodou vrátil život a lidé. Je o muži, který sázel naději a vypěstoval štěstí. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Muž, který sázel stromy - L´homme qui plantait des arbres