Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem

Kód: 9065357

Úplný název:

Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem (Yaksha Katy):

Autor a popis:

Yaksha Katy, Pláž, 152 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Žít bez limitů můžeš začít právě teď. Tak, jak jsi, tam, kde jsi, se vším, co jsi. Je jen na tobě, jestli se pro to rozhodneš. Vše, co potřebuješ, máš už teď.
Volné pokračování úspěšné inspirativní příručky Můžeš vše, co chceš. Nová dávka slovního kofeinu pro vaše každodenní nakopnutí. Šťavnatá inspirace pro vaše šťastné srdce. Vstupenka k vašim každodenním úsměvům a naplněným snům.
Pro vás, kteří jste po přečtení první knihy k životu podle hlasu svého srdce nakročili, ale s dalším krokem váháte, nová motivace k tomu nechat váhání i přemítání a místo utrácení času se vysněnému životu i lásce vrhnout do náruče.
Jednoduché návody a metody, jak probudit naše přirozené schopnosti, pomocí kterých se máme a můžeme stále cítit (i vypadat) jako když nám bylo ...náct.
I když jste na svou vrozenou sílu a lásku, nejen k životu, zapomněli, ono je to všechno stále s vámi. Jako vaše dětské oblečení uložené ve skříni. Můžete jí otevřít a vzpomenout si, jak lehce se vám tehdy žilo. A že pokud chcete, může se vám stejně lehce žít i dnes. Stačí se nadechnout, třeba zavřít oči a prostě skočit. Ne za týden, nebo zítra, ale právě TEĎ.
„Vaše duše dospět nemusí. Zůstane navždy stejná, i když jste o něco větší. Nemusíte se přestat smát, nemusíte se svých snů vzdát, ani když už vám dávno bylo osmnáct.“

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Můžeš žít, jak chceš - Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem