Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák)

Kód: 6948048

Úplný název:

Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák) (Čermák Miloš):

Autor a popis:

Čermák Miloš, OneHotBook, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Hrdinové čtyřiatřiceti vtipných, absurdních a hravých povídek "ze života" se ve své snaze o štěstí, sex, uznání či peníze občas vypraví za hranice obvyklých jevů. Jejich příběhy se odehrávají jak u nás, tak ve Spojených státech, ale občas i trochu mimo hmatatelný svět. Svoje si tu ale užijí také přístroje, třeba kopírka jako objekt vášně, nebo varná konvice vibrující vzrušením. Všechny neuvěřitelné historky napsané "z fleku" si můžete vychutnat v podání samotného autora ? známého českého novináře a komentátora.

Interpret: Miloš Čermák
délka nahrávky 5 hodin 39 minut
formát 1 x CD mp3
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku - CDmp3 (Čte Miloš Čermák)