Muži z bronzu

Kód: 7303314

Úplný název:

Muži z bronzu (Oden Scott):

Autor a popis:

Oden Scott, Domino, 379 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
190 Kč (238 Kč)
  / ks  
koupit
 

Píše se rok 526 před naším letopočtem a historie starého Egypta vstupuje do posledního tragického dějství. V tisícileté říši faraonů, před níž se kdysi třásla polovina světa, se šíří úpadek. Král Ahmose sice stále třímá otěže vlády. pevně v rukou, avšak pro perského vládce je úrodné údolí Nilu příliš velkým lákadlem..
Na východní hranici zatím vládne klid, jen v troskách města Leontopole si rozbila ležení tlupa pouštních lupičů.. A protože faraon si nemůže dovolit jakékoli nepokoje v tak citlivé oblasti, vyšle za nájezdníky skupinu nejobávanějších zabijáků jimž velí nelítostný Hasdrabal Barka.
Bezvýznamná pohraniční šarvátka s výbojnými beduíny ovšem Barku navede na stopu mnohem úctyhodnějších protivníků. Dozví se o zradě, kterou ve staroslavné Memfidě zosnoval velitel tamní vojenské posádky Fanés: společně se svými řeckými žoldnéři, skutečnými muži z bronzu, přeběhl k Peršanům. Situace si žádá rázné činy, a tak u města Pelusia dojde k nejkrvavější bitvě v dějinách Egypta. Barka musí nejen chránit faraonovy državy, ale zároveň stane před nesnadným rozhodnutím: buď zvolí čestnou smrt v boji a následnou slávu, anebo dlouhý život v zapomnění....
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Muži z bronzu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Muži z bronzu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Muži z bronzu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Muži z bronzu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Muži z bronzu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány