Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest

Kód: 2474581

Úplný název:

Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest (Gerlichová Markéta): Príbehy muzikoterapeutických cest

Autor a popis:

Gerlichová Markéta, Grada, 136 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha je určena všem zájemcům o obor muzikoterapie, tedy odborníkům i laikům. Kromě samotných muzikoterapeutů využijí poznatky z knihy jak lékaři a zdravotní sestry, tak především fyzioterapeuti, ergoterapeuti, logopedi i další terapeuti. Z oboru školství se mohou knihou inspirovat učitelé hudební výchovy, ale také speciální pedagogové či učitelé ZUŠ a také ti, kteří řeší se svými žáky obtížné výchovné problémy. Specialisté z oboru sociální práce mohou poznatky z knihy využít při aktivizaci osob sociálně či zdravotně znevýhodněných. Publikace také může oslovit rodiče při výchově dětí, osoby v těžkých životních situacích či ty, jež chtějí na svém seberozvoji pracovat právě formou muzikoterapie. Kniha srozumitelně představuje téma muzikoterapie, její podstatu a využití u nás i v zahraničí. Důležitou součástí publikace jsou také četné praktické příklady osob z nejrůznějších cílových skupin, jež muzikoterapie určitou část jejich života provázela. V knize nechybí popis osmičlenné muzikoterapeutické skupiny s problémy převážně v psychosomatické rovině a jejich vývoj v průběhu osmi měsíců. Autorka má více než 17 letou klinickou praxi na uznávaném pracovišti KRL 1. LF UK a VFN v Praze s osobami po poškození mozku, ale také se studenty a širokou veřejností. Přednáší u nás i v zahraničí, působí jako delegát ČR v EMTC (Evropské konfederaci muzikoterapeutů). Své zkušenosti plně využila v této ojedinělé publikaci, která je především z praxe, o praxi a pro praxi.

Nahlédnout do Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest Nahlédnout do Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Muzikoterapie v praxi - Příběhy muzikoterapeutických cest