Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz

Kód: 7345035

Úplný název:

Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz (Poršová-Dutoit Irena):

Autor a popis:

Poršová-Dutoit Irena, Maxdorf, 192 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
173 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
 

Monografie s tímto zaměřením nebyla dosud v České republice vydána. Kniha podává stručně, jasně a přehledně praktický postup při diagnostice a léčbě mužského hypogonadismu u mužů všech věkových skupin, od narození po stáří. Je doplněna přílohami, ktreré usnadňují pochopení textu široké lékařské obci (Seznam užívaných léků v andrologii, Referenční hodnoty v andrologii, Slovník užitých výrazů). Pozoruhodné pokroky ve farmakoterapii nedostatečné funkce pohlavních žláz v průběhu posledních patnácti let vyzvedly tuto interdisciplinární, endokrinologickou, internistickou a urologickou problematiku na čelní místo lékařského zájmu. Autorka působí již patnáctým rokem (od roku 1989) na předních univerzitních pracovištích (v USA a ve Francii) zabývajících se touto problematikou a má s novými léčebnými metodami v andrologii bohaté zkušenosti.
 
Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Mužský hypogonadismus - Nedostatečná funkce mužských pohlavních žláz