My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu

Kód: 8742946

Úplný název:

My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu (Sokolová Juliana):

Autor a popis:

Sokolová Juliana, Fra, 80 stran, jazyk - slovenština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
 

Básně v debutové sbírce slovenské autorky Juliany Sokolové jdou až na dřeň. Soustředění, koncentrovaný jazyk; to jediné, co může vyslovit člověk, který je téměř umlčen vahou toho, čím se zabývá. Promluvy na samé hraně mlčení. Juliana Sokolová píše anglicky, sama své básně překládá do slovenštiny. Anglicko-slovenské vydání. The poems in Juliana Sokolová's debut collection are pithy, condensed, concentrated. Concentrated language; the only things that can be said by someone who has been almost silenced by the weight of what they are confronting. Utterances at the very edge of muteness. Juliana Sokolová writes in English and reworks her poems in Slovak; English-Slovak edition. Juliana Sokolová (1981) vyrůstala v Košicích a v Misurate v Libyi. Studovala filozofii na University of York (studium ukončila dizertací o Emanuelu Levinasovi). Věnuje se antické a středověké filozofii, teorii architektury a filmu. Žila a pracovala v Londýně, Prištině, Sarajevu a Berlíně. Od roku 2009 žije v Košicích, kde v současnosti přednáší filozofii na Fakultě umění Technické univerzity.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / My house will have a roof / Môj dom bude mať strechu