My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A

Kód: 9483157

Úplný název:

My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A (kol.):

Autor a popis:

Wiky, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
450 Kč (579 Kč)
  / ks  
koupit
 

S oblíbenou figurkou poníka z My Little Pony si vaše dítko vyhraje na dlouhé chvíle. Součástí balení je krásný medailonek, do kterého lze schovat vílího kamaráda. Poník září všemi barvami a díky kouzelnému klíči je připraven na různá dobrodružství. Poník je vysoký 10 cm.

Více druhů - náhodný výběr
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hračky

 
Knihkupectví / Hry a hračky / Hračky / My Little Pony - Poník s kouzelnou klíčenkou a doplňky Twilight sparkle & Sunset breezie A