My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly

Kód: 8582756

Úplný název:

My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly (Herden Jaroslav):

Autor a popis:

Herden Jaroslav, Scientia, 120 stran, jazyk - CZ, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
33 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Ojedinělá učebnice hudební výchovy staví na poslechu hudebníchukázek. Vede děti od získávání elementárních zkušeností s hudebnímdílem k postupnému pronikání do jeho struktury a poznání vyjadřovacíchprostředků hudební řeči. Děti zpívají motivy skladeb, tleskajírytmus melodie, převádějí hudbu do pohybového vyjádření atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / My pozor da´me a posloucha´me : Posloucha´me hudbu se zˇa´ky 1. stupneˇ za´kladni´ sˇkoly