Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět

Kód: 2609540

Úplný název:

Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět (Šťastný Jan): Myšlenkami meníme svet

Autor a popis:

Šťastný Jan, Šťastný Jan, 136 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
129 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Rozhodl jsem se, že si své tajemství nenechám pro sebe. Vidím kolem sebe příliš mnoho bolestí a některé z nich jsem na vlastní kůži pocítil. Nevěděl jsem kudy a kam, a ani ve snu by mě nenapadlo, že z největší beznaděje vznikne největší dar. Tato kniha je pro mé odpuštění a také odpuštění pro lidi, kteří mi nějakým způsobem ublížili. Začal jsem nový život a novou kapitolu mého života. I vy můžete své minulosti požehnat a nechat jít. Otevře se vám brána, od které jste nemohli nalézt žádný klíč. Jsem s vámi na cestě k lepšímu životu.
V knize je popsán příběh, inspirovaný skutečnými událostmi. Tyto události se odehráli v České Republice, konkrétně v západních Čechách a z části také na jižní Moravě.
Chlapec, kterého na cestě životem potkávají velmi smutné události. Jeho tatínek zemře na následek tragické dopravní nehody. Krátce potom ztratí i milovaného dědečka. Navíc s postupem věku zjišťuje neuvěřitelnou pravdu o nešťastné nehodě svého otce. Opravdu to byla nešťastná náhoda?
Začíná pátrat po dalších informacích a dozvídá se trestuhodných činech, o tom, co se dokonce týká i jeho blízkých příbuzných. Mladík po těžké životní ráně propadá negativním pocitům a je rozzlobený na celý svět. Myslí si, že cesta ven neexistuje. Po čase ztratí smysl života a ptá se, proč právě on je na světě?
Po nějaké době dostává odpovědi na své otázky. Pochopí také, že tyto odpovědi jsou z nejčistšího zdroje. Získává dary potřebné ke svému uvědomění, ale tyto dary během svého života několikrát ztratí. Teprve postupně si plně uvědomí, jak má s dary života zacházet a jeho život se začne měnit, začne mířit vzhůru, ke štěstí.
Po příběhu následuje slovo autora, v němž několika málo slovy vysvětlím, jakým způsobem bychom měli myslet a hovořit, aby nám naše štěstí neuniklo.
Každý z nás totiž může a dostane to, co si přeje, ale první krok k takovému zázraku musíme učinit my samotní. Abychom tuto moudrost dokázali v reálném světě proměnit, potřebujeme malou nápovědu. Tou může být právě tato kniha.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Myšlenkami ke štěstí - Myšlenkami měníme svět