Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu

Kód: 7205186

Úplný název:

Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu (Alder Harry Dr.):

Autor a popis:

Alder Harry Dr., Pragma, 189 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha se zaměřuje na způsoby, jakými přední řídící pracovníci vymýšlejí nápady a činí rozhodnutí. Tento nadmíru poučný pohled do mozků kapitánů obchodu je pro nás vzácnou příležitostí, abychom pochopili a ocenili jejich individuální koncepci úspěchu. Tito lidé demonstrují důležitost představivosti a kreativity, která si často žádá spíše schopnosti té části mozku, jež podporuje intuitivnost, ale stejně tak i důležitost levé hemisféry mozku, disponující logickými schopnostmi. V knize najdete témata jako jsou řízení s využitím častých návštěv, tvůrčí řešení problémů, zprostředkovávání vašich vizí, hodnota odpočinku a životního stylu, výběr a výcvik správného týmu, řízení v dobách změny a vůdcovství pro dvacáté první století. Tato hodnotná a inspirativní kniha obsahuje 100 praktických rad a ocení ji každý, kdo se chce naučit, jak se stát vůdčí osobností zítřka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Mysli jako šéf podniku - Zkušenosti 150 kapitánů průmyslu