Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce

Kód: 2710871

Úplný název:

Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce (Vybíhal Václav): praktický průvodce

Autor a popis:

Vybíhal Václav, Grada, 472 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
382 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nepostradatelná kniha pro všechny mzdové účetní, ekonomy, personalisty, podnikatele, studenty a další! Řeší ohromné množství odborných otázek, které si každodenně klade mzdová praxe. Předností knihy je přehledné zpracování a velké množství příkladů, tabulek, přehledů a vyplněných formulářů.
Publikace je aktualizována k 1. 1. 2018 v souladu s novelami zákonů. Reaguje na široký vějíř odborných otázek z oblasti mzdové a navazující problematiky, které musí každodenně řešit mzdová účetní a ostatní odborná veřejnost s akcentací spektra novelizovaných předpisů a zapracování všech legislativních změn.

Podrobně je vysvětlen postup při stanovení jednotlivých mzdových plnění včetně všech náhrad a příplatků podle zákoníku práce, průměrného výdělku, náhrad za dovolenou, denního vyměřovacího základu včetně jeho redukce, náhrad za nemoc, dále výpočet výše jednotlivých dávek nemocenského a důchodového pojištění, příkladů týkajících se evidenčních listů důchodového pojištění, podpory v nezaměstnanosti i jednotlivých dávek státní sociální podpory. Do textu jsou promítnuty i právní instrumenty nového občanského zákoníku.

Publikace reaguje na zavedení nových dávek nemocenského pojištění (dávka otcovské poporodní péče a dlouhodobé ošetřovné), nového tiskopisu „Prohlášení k dani“ v elektronické formě i nového tiskopisu „Žádost o roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění za zdaňovací období 2018". Významné jsou rovněž změny ve prospěch rodin s dětmi (zvýšení daňového zvýhodnění, rozšíření spektra příjemců přídavků na dítě).

Předností knihy je rovněž přehledné a praktické zpracování dané odborné problematiky s použitím velkého množství příkladů, tabulek, přehledů a vyplněných formulářů. Kniha je určena pro mzdové účetní, ekonomy, personalisty, podnikatele, manažery, daňové poradce, auditory a je zároveň nepostradatelným metodickým a praktickým pomocníkem studentů a účetních praktikantů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Mzdové účetnictví 2018 - praktický průvodce