Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka

Kód: 8690676

Úplný název:

Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka (kol.):

Autor a popis:

Janovec,Bušová,Říhová,Šamalová, Klett, 136 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
131 Kč (132 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace si klade za cíl uvést čtenáře do problematiky psaní české interpunkce. Autoři se snaží užívat minimální terminologii, ovšem vycházejí z toho, že čtenář bude mít povědomí alespoň o několika jazykovědných termínech, bez nichž se výklady neobejdou. V knize se objevují základní pravidla, s nimiž se čtenáři setkávali při své školní docházce a jež se objevují i v Pravidlech českého pravopisu- Kromě toho se kniha zaměřuje na specifické případy a zohledňuje i novinky v interpunkci. Jevy jsou doprovázeny cvičeními, v nichž si může čtenář ověřit, zda pravidla pochopil a zda je zvládl.
Příručka poslouží nejen žákům a studentům, ale i všem ostatním, kteří se chtějí zdokonalit v psaní interpunkce ve svých písemnostech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Na co se často ptáte Jak používat čárku a další interpunkční znaménka