Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře

Kód: 8742375

Úplný název:

Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře (Tůma Jaroslav): Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře

Autor a popis:

Tůma Jaroslav, Daranus, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

321 praktických rad, co nasbírat
123 skvělých návodů, jak to uvařit

Kniha Na houby s Jardou není odbornou mykologickou příručkou. Její autor Jaroslav Tůma je praktik, který se houbami a jejich zpracováním v kuchyni zabývá čtyři desítky let. O zkušenosti, jež za tu dobu nasbíral, se teď dělí se všemi, kdo jsou podobně jako on posedlí houbařením.
Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře je srozumitelný i naprostým začátečníkům. Ale můžou z něj čerpat také ti poučenější. Neboť je tu stále mnoho druhů hub, které jsou neprávem opomíjené, a spousta receptů, jež možná neznáte a byla by škoda je nevyzkoušet. V knize jich najdete několik desítek a většina z nich obsahuje tipy na různé gastronomické variace.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Na houby s Jardou - Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře