Na ostří nože - 2. vydání

Kód: 7381880

Úplný název:

Na ostří nože - 2. vydání (Connolly John):

Autor a popis:

Connolly John, BB/art, 438 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
21 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jaká míra bestiality přiměje vraha, aby před očima matky umučil její dítě a teprve pak mučil a zabil i ji? Jak moc zvrácený musí být vrah, jenž místo činu naaranžuje jako místo tvůrčího aktu a pak oběti zbaví tváří, které se nikdy nenajdou. Co s nimi dělá?

Takové otázky trápí bývalého newyorského policistu s bluesovým jménem Charlie Parker a se setrvalou bluesovou náladou. Nemůže se jí zbavit od chvíle, kdy právě takovým bestiálním zločinem přišel o ženu i dceru. Trpkost a touha po pomstu jej nakonec připravily i o místo u policie, avšak Parker se rozhodne s pomocí svého bývalého kolegy přijít vraždě na kloub, zvlášť když se téměř totožný zločin opakuje v nedalekém městě a pak znovu a ještě jednou a zas.

Jak přibývá obětí, rozšiřuje se i okruh Parkerových pomocníků. Je mezi nimi stará černoška, jež mívá vidění a v nich nezřetelně spatřuje lidskou stvůru, které dala jméno Cestující. Je mezi nimi i psycholožka Rachel, s níž Parker vytvoří přibližný psychologický portrét cestujícího vraha. Vychází z něj jako pozér vraždící pro efekt... Smyčka se pozvolna stahuje, ale Cestující se z ní ve strhujícím finále pokusí vysmeknout a utáhnout ji kolem svých pronásledovatelů...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na ostří nože - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na ostří nože - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na ostří nože - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na ostří nože - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na ostří nože - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi